I Don't Need Therapy I Just Need To Play Squash - Raglan Military
Prečo si ho zamilujete?
Terapia? Nie, ďakujem – squash stačí! 🎯
Existujú ľudia, ktorí chodia za psychológom. A potom existujú tí múdrejší – tí, čo jednoducho vezmú raketu, vybehnú na kurt a všetky starosti nechajú rozbiť o stenu. Tento motív hovorí nahlas to, čo každý squashista cíti v hĺbke duše.
Prečo je tento motív úžasný?
Čiernobiela potlač s výraznou typografiou a siluetou dvoch skrížených rakiet je tou správnou dávkou humoru a hrdosti zároveň. Nápis „I Don't Need Therapy, I Just Need To Play Squash" nepotrebuje preklad – každý športovec mu okamžite rozumie srdcom. Jednoduchá, čistá grafika s dôrazom na veľké písmo a skrížené rakety uprostred vyzerá sebavedomo a s nadhľadom.
Komu urobí radosť?
- 🔥 Každému squashistovi, ktorý kurt považuje za svoju druhú obývačku
- 💪 Športovcom, ktorí vedia, že pot a raketa lieči lepšie ako akýkoľvek poradca
- 🧠 Ľuďom s dobrým zmyslom pre humor, ktorí sa radi pochvália svojou vášňou
- 🌟 Skvelý tip na darček pre kamaráta, kolegu či partnera, ktorý žije squashom
Neváhaj – kurt čaká a tento motív ti pripomenie, prečo na neho ísť. Objednaj ešte dnes! ✨
Materiál, strih a vlastnosti
Toto tričko je rozumným kompromisom pre tlačiarov a vojakov. Pohodlne na neho umiestnite svoj tlačený dizajn a pre užívateľov sme stavili raglánové rukávy, aby bolo tričko ešte pohodlnejšie pri nosení. Riešenie Win x Win. Kvalitné pletenina je opatrená trvanlivým potlačou a pre perfektný pocit pri nosení je vybavená silikónovou úpravou. Priekrčník z rebrového úpletu s prídavkom elastanu, raglánové rukávy pre maximálne pohodlie pri nosení.
Špecifikácia:
- 155 g / m
- 100% bavlna
- silikónová úprava
Veľkosti:
S, M, L, XL, XXL
Tolerancia rozmerov je + -5%
Ako zmerať triko? Tu sa to dočítate >>



Pánske
Dámske
Detské
Ostatné

