Články

Články

05.08.2021 Denisa
Oceňte študijné výsledky darčekom Oslavy
Školákom sa blíži vysvedčenie, tí starší si odnesú dokonca vysvedčenie maturitné. Niektoré čaká rovno slávnostné promócie. Čím študentov potešiť za ich celoročné úsilie?
Zobraziť článok
05.08.2021 Denisa
Mikina, ktorú nikto nemá? Vytvorte si ju MyShirt
Nudí vás konvenčné oblečenie a hľadáte originálny kúsok do svojho šatníka? Alebo chcete niekoho prekvapiť štýlovým oblečením vhodným ako darček? Obyčajnú mikinu z obchodu si môžete jednoducho vylepšiť. Poďme zistiť ako na to.
Zobraziť článok
04.08.2021 Milan
Elektroautomobilita - budúcnosť alebo slepá ulička? Cestovanie
Elektroautomobily jedni nenávidia, druhí im neverí a tretí je milujú. V článku sa pozrieme či sú obavy týkajúce elektromobility odôvodnené a alebo nás naozaj čaká zásuvkové budúcnosť.
Zobraziť článok
04.08.2021 Milan
Pivné darčeky Pivo
Dať vhodný darček nie je vždy jednoduché, ale ak chcete obdarovať pivára alebo pivařku, tak to pre vás máme tipy, z ktorých si sadnete na zadok!
Zobraziť článok
04.08.2021 Klárka
Ako sa vlastne vyrábajú tričká? MyShirt
Každý deň sa obliekame. Niekoľkokrát denne i prezliekame. Ale premýšľame niekedy nad tým, ako vznikla látka ktorú na sebe máme celé dni? Koľko ľudí a strojov za tým stojí? To všetko sa dozviete v článku!
Zobraziť článok
04.08.2021 Klárka
Je plávanie naozaj tak zdravé, ako sa hovorí? Hobby
Už od malička nás "núti" plávať. Máme tu plávanie pre bábätká, plávanie pre deti predškolského veku, samozrejme aj toho školského a nakoniec aj pre dospelých a seniorov. Ale je to naozaj jeden z najlepších športov pre zdravie?
Zobraziť článok
21.06.2021 Petra
Tipy na darčeky k 60. narodeninám Oslavy
Život máme len jeden, a preto by bola škoda v ňom opomenúť oslavu významných okrúhlych jubileí. Jedným z takých sú šesťdesiatku. Lámete si hlavu, čo k narodeninám pre muža alebo ženu v tomto veku vybrať? Nechajte si od nás poradiť!
Zobraziť článok
10.03.2021 Milan
KARAVANY A OBYTNÉ VOZY, NOVÝ TREND DNEŠNEJ DOBY Hobby
Nielen doba pandemická zvýšila dopyt po cestovaní na kolesách. Poslednou dobou Česi stále častejšie pokukujú po obytňácích a karavanoch. V našom článku sa dozviete o tomto novom trende všetko podstatné.
Zobraziť článok
26.02.2021 Milan
HERNÉ KONZOLY NOVEJ GENERÁCIE, REVOLÚCIA ALEBO EVOLÚCIA? Hobby
V našom článku sa dozviete zaujímavosti o videohernom priemysle a hlavne herných konzolách novej generácie.
Zobraziť článok
08.03.2021 Milan
MARS, PLANÉTA PLNÁ TAJOMSTIEV
Červená planéta, na ktorú si ľudstvo pomýšľa už pekne dlho dobu. Je Mars trvalo obývateľný, a kedy sa na neho vypraví prvý ľudia? Dočítate sa v článku!
Zobraziť článok
05.03.2021 Tom
Keď varí muž. Bez čoho sa nezaobíde? Varenie
Zaujíma vás, prečo je medzi mužmi toľko šikovných kuchárov, v čom tkvie ich tajomstvo? → Zistite to na blogu MyShirt.sk
Zobraziť článok
03.03.2021 Milan
VIKINGOVIA - NÁROD, KTORÝ BOL OVPLYVNENÝ BOHMI? Hobby
Vikingovia mýtické spoločenstvo, o ktorom toho veľa nevieme, my sa vám pokúsime túto časť histórie trochu osvetliť a zároveň si vyvrátime najčastejšie mýty.
Zobraziť článok
18.02.2021 Milan
VALENTÍN - ROMANTIKA ALEBO KOMERCIA? Láska
Každý rok 14. februára to nastane, sviatok romantiky a možno tiež komercie? Pozrite sa spolu s nami v článku na podrobnosti ale aj zaujímavosti o tomto milovanom i nenávidenej sviatku.
Zobraziť článok
16.02.2021 Matěj
Ako vycvičiť šteňa? Zvieratá
Na samý úvod je nutné napísať, že to chce veľa trpezlivosti. Pokiaľ sa niečo nedarí na prvú dobrú, v mnohých článkoch je napísané, že je chyba na strane človeka. Úprimne? Vždy to tak nie je, asi mu tú topánku do papule netlačíte, že?
Zobraziť článok
12.02.2021 Matěj
Údenie v domácich udiarňach Grilovanie
Domáce údenie môže málokoho odradiť kvôli časovej náročnosti a zložitosti, ale v dnešnom článku sa pozrieme na to, že údenie je predovšetkým radosť a rituál. Základom je vhodne vybrané kvalitné a čerstvé mäso, najlepšie od mäsiara, ako sme si už písa
Zobraziť článok
11.02.2021 Matěj
Ako správne grilovať? Grilovanie
Základom kvalitného grilovania je už samotné roztopenie grilu a my si teraz ukážeme, ak na to.
Zobraziť článok
28.06.2021 Milan
Čo všetko viete o pive? Pivo
Pivo je vlastne náš národný nápoj, nie nadarmo sa vedú štatistiky, koľko vypije priemerný čech piva. A sme v tom fakt borci, pretože priemerne vypijeme 142 litrov piva ročne. Ale vieme vlastne čo pijeme a ako sa pivo vyrába? Viac info nájdeš v článku
Zobraziť článok
22.04.2021 Tom
Už sa tiež otužujete? Otužovanie
Kto sa v poslednej dobe neotužuje, ako by nebol. Do otužovanie sa v poslednej dobe zbláznil kde kto a my sme pre vás pripravili tričká pre otužilcov. Zaujímajú vás informácie o otužovanie, ktoré ste netušili? Tak sa pozrite na náš článok.
Zobraziť článok