Vianočná mačka sediaca
Povlak na vankúš IKEA GURLI – Všestranný doplnok
Povlak na vankúš IKEA GURLI je navrhnutý pre jednoduchú údržbu a univerzálne použitie v každom interiéri. Vyrobený z mäkkej zmesi bavlny, ponúka príjemný dotyk a odolnosť.
- MATERIÁL: 50 % bavlna, 50 % recyklovaná bavlna
- ÚDRŽBA: Perte v práčke na max. 40 °C, bežný program
- DODÁVATEĽ: IKEA
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť | 50x50 - Iba poťah | 50x50 - Vrátane výplne |
|---|---|---|
| Výška | 50 | 50 |
| Šírka | 50 | 50 |
Dostupnosť
Tu napíšte co chcete ZADARMO PRIDAŤ/ZMENIŤ/ODOBRÁŤ
Nezabudnite napísať kam a aký veľký, pokiaľ to nie je jasné z náhľaduNA ČO SA ZÁKAZNÍCI ČASTO PÝTAJÚ?
SKLADOM - Odosielame do 48 hodín.
NA OBJEDNÁVKU - Bude u vás za 4-7 dní
Presnejšie informácie tu >>>
Áno, stačí napísať do poznámky:
-Namiesto bielej tlače chcem zelenú.
Stačí do poznámky napísať:
- Nápis chcem namiesto na prsia umiestniť na chrbát.
Áno, stačí napísať do poznámky:
- Nápis „tatínek“ zmeniť na „Karel“.
- Namiesto „1995“ napísať „1978“ atď.
Skrátka, čokoľvek napíšete do poznámky, to s produktom urobíme.
Ak je z náhľadu produktu jasné, aký je nápis veľký, tak nič opisovať nebudete. Ak chcete pridať nápis, ktorý na produkte nie je, stačí napísať:
- Malý za krk
- Veľký cez celý chrbát
- Rovnako široký ako obrázok vpredu atď...
Bohužiaľ to nevieme, ale predpokladajte, že to nebude v najbližších mesiacoch
Prečo si ho zamilujete?
🐾 Vianočná mačka sediaca – keď elegán nasadí čiapku Ježiška
Sú mačky, ktoré zvládajú vianočnú atmosféru s noblesou. A potom je tu táto. Biela, hrdá, s červenou čiapkou Ježiška posadenou nakrivo na hlave a červenou šatkou okolo krku – a napriek tomu sa tvári, akoby jej to bolo úplne jedno. Tento motív je pre každého, kto vie, že mačky jednoducho robia Vianoce lepšími.
Prečo je tento motív úžasný?
Motív zobrazuje roztomilú bielu mačku v sedacej póze, ozdobenú typicky vianočnými doplnkami – červená špicatá čiapka s bielou brmbolcom a červená trojuholníková šatka pri krku. Výraz mačky je presne taký, aký poznáte od svojich chlpatých spoločníkov: mierne prižmúrené oči, pokojný pohľad plný sebavedomia a absolútny nezáujem o to, čo si ostatní myslia. Línie kresby sú čisté, tučné a výrazné – grafika pôsobí hrávo aj nadčasovo zároveň. Červená farba doplnkov krásne kontrastuje s bielou srsťou a čiernymi obrysmi, takže motív okamžite upúta pozornosť každého okolo.
Komu urobí radosť?
- 🐾 Každému milovníkovi mačiek, ktorý slaví Vianoce po svojom
- ✨ Tým, čo hľadajú vtipný a zároveň pekný vianočný motív
- 🌟 Ako skvelý nápad pre každého, kto má doma chlpatého vládcu pohovky
- 🔥 Fanúšikom roztomilej grafiky, ktorá baví celú rodinu aj návštevy
Mačky vládnu celý rok – na Vianoce len pridajú čiapku. Zaobstaraj si tento motív a daj svetu vedieť, že Vianoce sú u vás v dobrých labkách!
Galéria
Materiál, strih a vlastnosti
Povlak na vankúš IKEA GURLI – Všestranný doplnok
Povlak na vankúš IKEA GURLI je navrhnutý pre jednoduchú údržbu a univerzálne použitie v každom interiéri. Vyrobený z mäkkej zmesi bavlny a recyklovaného polyesteru ponúka príjemný dotyk a odolnosť.
- MATERIÁL: 50 % bavlna, 50 % recyklovaná bavlna
- ÚDRŽBA: Perte v práčke na max. 40 °C, bežný program
- DODÁVATEĽ: IKEA
Výplň vankúša IKEA INNER je skvelou voľbou pre povlak GURLI o rozmere 50x50 cm, prináša ľahký a nadýchaný pocit do vášho interiéru. Vyrobená zo 100 % polyesterových vlákien, ponúka mäkkosť a pružnosť, ideálna na pohodlné opretie na pohovke alebo v posteli. Syntetický materiál je odolný a jednoducho udržiavateľný, možno ho prať v práčke a sušiť, čo zabezpečuje dlhotrvajúcu sviežosť.
- MATERIÁL: 100 % polyester – duté vlákno (100% recyklované)
- GRAMÁŽ: 400 g (celková hmotnosť výplne)
- DODÁVATEĽ: IKEA
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť | 50x50 - Iba poťah | 50x50 - Vrátane výplne |
|---|---|---|
| Výška | 50 | 50 |
| Šírka | 50 | 50 |



Pánske
Dámske
Detské
Ostatné

